0 محصول - ناموجود

درباره ما

تر و تازه فعالیت خود را از سال جاری  به عنوان تامین کننده محصولات محلی از جمله خرما-رطب و شیر و خوراکی اصیل ایرانی،  بصورت اینترنتی آغاز کرد.
تخصص اعضای این شرکت در حوزه محصولات بهداشتی و خوراکی و تجربه آنها در تامین بیش ازصدها سفارش برای فروشگاه های متعدد موجب شد تا در سال 99 اقدام به تاسیس فروشگاه اینترنتی تر و تازه  به منظور عرضه سریع و مقرون به صرفه تر این محصولات به مصرف کنندگان کنند.
در اين فروشگاه اینترنتی تمام تلاش خود را بر اين اساس بنا کرده ایم تا محصولات خوراکی و بهداشتی متنوع را با بهترین کیفیت و به طور مستقيم از شرکت های توليدی در اختيار خریداران قرار دهيم، تا با قیمتی پایین تر از نمونه های مشابه در بازار و دیگر فروشگاه های اینترنتی به دست خریداران برسد.
از دیگر اهداف این فروشگاه اینترنتی، عرضه برندهای معتبر با تاریخ مصرف طولانی است. به گونه ای که خریداران از کیفیت و ماندگاری کالاهای خریداری شده رضایت کامل داشته باشند.
فروشگاه اینترنتی ترو تازه  با تجربه طولانی مدت و کسب نماد اعتماد الکترونیک رضایت شما از خرید و اصالت و کیفیت محصولات عرضه‌شده در سایت را کاملاً تضمین می‌کند.
شما می‌توانید محصولات بهداشتی و خوراکی مورد نیاز خود را با بهترین قیمت از این فروشگاه خریداری کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن درهرکجای ایران سفارش خود را تحویل بگیرید.